TECHNOLOGIJA

KAS YRA MITEK?

MiTek pasauliniu mastu tiekia programinę projektavimo įrangą (projektuoti stogo konstrukciją), inžinerijos produktus (medinių gegnių tvirtinimo elementus), įrangą ir paslaugas.

Lietuvoje galime Jums pasiūlyti stogų santvaros konstrukciją: suprojektuojame, pagaminame, sukomplektuojame su visomis jungiamosiomis detalėmis.

KUO UŽSIIMA MITEK?

Lyginant su tradiciniu gegnių sprendimu, mūsų MiTek – tai keturi skirtingų, tačiau tarpusavyje susiję gamybos (jungiamųjų vinėtų plokštelių), mašinų, specializuotos programinės įrangos ir inžinerijos paslaugų padaliniai.

Viso to rezultatas – turime unikalią paslaugą/produktą, kuris stipriai sutrumpina statybų laiką ir sumažina išlaidas.

MiTek savo klientams padeda patenkinti reikliausius statybos poreikius.

KODĖL RINKTIS MITEK?

Lyginant su tradiciniu gegnių sprendimu, mūsų siūlomos santvaros dažnai sunaudoja 40% mažiau medienos.

Pati konstrukcija yra nebrangi ir leidžia stogo santvarą įrengti itin greitai.

Neribotos stogų formų galimybės.

Suprojektuojame visą konstrukciją – tam turime specializuotą programinę įrangą.

MiTek medinės stogo santvaros – modernus sprendimas ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio

Medinės stogo santvaros visame pasaulyje sparčiai populiarėja kaip alternatyva tradicinei gegnių konstrukcijai. Jos tinka labai plačiai objektų įvairovei, o taip pat yra suderinamos su praktiškai bet kuria pasirinkta stogo danga. Vis dėlto, kalbant apie šią alternatyvą klientams vis dar kyla nemažai klausimų – ypač apie santvarų savybes, pritaikymą individualiems poreikiams ir patį gamybos procesą.

Kokybės garantas – optimizuotas procesas ir aiškūs gamintojo standartai

Kalbėdami su klientais, jiems siūlome rinktis „MiTek“ medines stogo santvaras, tačiau iš tikrųjų pats produktas yra tik vienas iš elementų, kuriuos kuria ir prižiūri šis pasaulinio lygio gamintojas. „MiTek“ taip pat tiekia inžinerinius produktus, licencijuotą programinę įrangą ir nustato surinkimo procesą, kuriuo privalo vadovautis šio gamintojo atstovai. Taip sukuriama kompleksinė santvarų projektavimo technologija, leidžianti ne tik lanksčiai atsižvelgti į kliento poreikius, bet ir:

Užtikrinti optimalų kainos ir kokybės santykį

Projektuojant medines santvaras pagal „MiTek“ technologiją, stogo konstrukcijai sunaudojama iki 40% mažiau medienos, nei pasirinkus tradicinę gegnių konstrukciją. Tuo pačiu tai reiškia, kad pati konstrukcija bus lengvesnė.

Pasiekti aukštą inžinerinį tikslumą

Standartizuotas projektavimo ir gamybos procesas leidžia sukurti optimalų sprendimą pagal statinio projektą ir kliento poreikius. Taip išvengiama tokių statybos defektų, kaip sienų plėtimas ir trūkinėjimas, stogo įlinkimas ir pan.

Sukurti ilgaamžišką konstrukciją

Pagal „MiTek“ technologiją galima išgauti labai plačią stogo formų ir tipų įvairovę. Visoms mūsų suprojektuotoms ir pagamintoms konstrukcijoms suteikiama garantija pagal Lietuvos Respublikoje galiojantį statybos įstatymą. Matomiems defektams taikoma 5 m. o paslėptiems – 10 m. garantija.

Pagaminti produktą per trumpą laiką

Naudojant licencijuotą projektavimo įrangą, optimizuojamas ne tik dizainas, bet ir visas bendradarbiavimo laikotarpis. Jeigu procesas vyksta sklandžiai, vasaros sezonu (balandžio – spalio mėn.) santvaros pristatymui paruošiamos per 4-8 sav., o žiemos sezonu (lapkričio – kovo mėn.) – per 1-4 sav.

Viena technologija – dešimtys pritaikymo galimybių

Vadovaujantis gamintojo patvirtintais santvarų projektavimo standartais, medinės santvarų konstrukcijos tinkamos kone kiekvienam statiniui, kuriam reikalingas stogas. Nuo pavėsinių iki angarų ir specialios paskirties objektų, ši technologija lanksčiai pritaikoma tam, kad atitiktų ne tik dydžio parametrus, bet ir integruotų įvairius elementus, tokius kaip stoglangiai ar palėpiniai kambariai.

Projektuojant santvarų konstrukciją atsižvelgiama į du pagrindinius kriterijus:

– Statinio projektas

Atsižvelgdami į statinio savybes ir stogo konstrukcijai įtaką turinčių elementų (stoglangių, palėpinių erdvių ir pan.) išplanavimą, pasiūlome optimalų sprendimą, kuris įgyvendinamas pagal technologines gamintojo gaires.

– Pasirinkta stogo danga

Vadovaujantis stogo dangos savybėmis ir gamintojo rekomendacijomis, parenkame tinkamą santvarų išdėstymą ir stogo pasvirimo kampą. Taip užtikrinamas konstrukcijos stabilumas ir patvarumas.

Kadangi medinės santvarų konstrukcijos pritaikomos ir neprojektiniams statiniams (stogo nameliams, pavėsinėms ir pan.), nesant galimybei pateikti statinio projektą būtina nurodyti statinio išmatavimus, pakalimų ilgį ir pasirinktą stogo dangą.

Technologijos „vinis“ – specialūs tvirtinimo elementai

Įgyvendinant stogo konstrukcijos projektą gamybos patalpose, santvaroms naudojama statybinė eglės arba pušies mediena, kuri graduojama ir kalibruojama pagal C24 standartą. Pagal projekto parametrus išpjautos sijos sujungiamos specialiomis plieninėmis plokštelėmis. Kiekviena plokštelė turi tankų dyglio formos iškyšulių raštą. Įleidus plokšteles į medinių elementų sujungimo taškus, sukuriama stipri, vientisa konstrukcija.

Santvarų konstrukcijos elementai iš gamybinių patalpų vežami tiesiai į statybos vietą ir iš karto montuojami, iškeliant juos iš transporto priemonės manipuliatoriumi (fiskaru).

Dar vienas medinių santvarų privalumas – paprastas surinkimas

Palyginus su tradicine gegnių konstrukcija, stogo santvaras sumontuoti labai paprasta. Pristatymo metu kartu su konstrukcijos elementais pateikiamos ir visos reikalingos jungimo detalės bei išsami instrukcija, kurioje nurodoma, kaip ir kur sutvirtinti santvaras tarpusavyje. Surinkimui pakanka bazinių staliaus ar statybininko žinių.

Ekstra info:

Konstrukcija yra lengvesnė nei tradicinė

GAUTI PASIŪLYMĄ