D.U.K

dažniausiai užduodami klausimai

Taip. Stogo konstrukcijos projektuojamos pagal kliento poreikius ir statinio projektą, tad santvaras galima pritaikyti ir palėpiniams kambariams ar sandeliavimo erdvėms.

Didžiausias įmanomas tarpatramis (be nešančių sienų ir metalinių konstrukcijų) siekia iki 20 metrų.

Garantiją suteikiame vadovaudamiesi LR galiojančiu statybos įstatymu. Matomiems defektams taikoma 5 m. o paslėptiems – 10 m. garantija.

Pagrindinius skirtumus tarp šių dviejų stogo konstrukcijų galima išskirti į tris kategorijas:

1. Medžiagų kiekis.
Pagal MiTek technologiją gaminamoms stogo konstrukcijoms sunaudojama iki 40% mažiau medienos. Tai leidžia užtikrinti konstrukcijos lengvumą, o pati technologija lanksčiai pritaikoma įvairaus tipo objektams ir stogams.

2. Medinių santvarų kaina
Dėl optimalaus projektavimo proceso ir mažesnio medienos sunaudojimo santvarų gamyba kainuoja mažiau, nei tradicinio stogo. Be to, stogo konstrukcijos montavimui pakanka bazinių statybininko ar staliaus žinių, tad nėra būtina samdyti specialistą.

3. Inžinerinis tikslumas
Patentuota technologija leidžia užtikrinti itin tikslų konstrukcijos projektavimo ir gamybos procesą, todėl išvengiama defektų, kurie neretai atsiranda tradicinėse stogo konstrukcijose (sienų skilinėjimas, stogo perlinkimas, sienų pasvirimo kampo pokyčiai ir pan.).

Santvaros projektuojamos atsižvelgiant į pasirinktą stogo dangą. Tai leidžia lanksčiai atsižvelgti į klientų poreikius ir pritaikyti technologiją taip, kas pasiūlytume optimalų sprendimą bet kuriam dangos tipui (čerpei, skardai ir t.t.).

Taip. Atsižvelgdami į statinio projektą ir kliento poreikius, pasiūlysime stogo konstrukcijos tipą ir sandarą, pritaikytą numatytam stoglangių kiekiui.

Nuo pavėsinių ir privačių namų iki angarų ir specialios paskirties objektų, pagal šią technologiją sukurtos stogo konstrukcijos tinka labai įvairaus tipo ir dydžio statiniams. Santvarų konstrukciją taip pat galima pritaikyti tiek tradiciniams, tiek ir mansardiniams bei lygiems, sutabdintiems stogams.

MiTek technologija yra patentuota, o projektavimo ir gamybos procesai įvertinti ISO 9001 kokybės standartu. Santvarų konstrukcijos plačiai naudojamos visame pasaulyje, o projektavimui naudojama standartizuota, gamintojo tiekiama programinė įranga, leidžianti išlaikyti vieningą kokybės standartą kiekviename projekte.

MiTek technologija stogo projektavimo procesui suteikia itin daug lankstumo, todėl ją galima pritaikyti labai įvairaus tipo – taip pat ir mansardiniams bei lygiems sutabdintiems – stogams.

Konstrukcijos gaminamos iš statybinės eglės arba pušies medienos. Ji graduojama ir kalibruojama pagal C24 standartą.

Ši technologija optimizuoja stogo konstrukcijos projektavimo procesą ir statiniui panaudojamos medienos kiekį. Taip užtikrinamas aukštas inžinerinis tikslumas ir sukuriama lengva bei patvari konstrukcija.

Dirbant pagal MiTek technologiją galima lanksčiai atsižvelgti į kliento poreikius ir pasiūlyti optimalų sprendimą bet kokios paskirties objektui.

Jos gaminamos pagal MiTek technologiją. Taip užtikrinamas konstrukcijų universalumas ir aukštas inžinerinis tikslumas. Posi Joists sijos už dvitėjines pranašesnės tuo, jog jų nereikia pjaustyti ar gręžti skylių įrenginėjant inžinerinius mazgus. Visa konstrukcija gaminama pagal kliento poreikius, o sijų jungimui naudojamas plieninis tinklas ne tik leidžia gerokai sumažinti sunaudojamos medienos kiekį, bet ir užtikrina konstrukcijos ilgaamžiškumą.

Unikalus jungimo būdas Posi Joists sijoms suteikia ir dar vieną pranašumą – patogią prieigą atliekant montavimo darbus (ypač įrengiant ventiliacijos ir rekuperacijos sistemas).

Optimalų atstumą tarp santvarų rekomenduojame atsižvelgdami į statinio projekto specifiką ir kliento poreikius. Dažniausiai rekomenduojamas 60-90 cm atstumas.

Optimalų atstumą tarp grebėstų pasiūlome atsižvelgę į statinio projekto specifiką ir kliento poreikius. Dažniausiai rekomenduojami atstumai: 50 x 50 cm ir 30 x 70 cm.

Ne. Visos santvarų konstrukcijos gaminamos iš statybinės eglės arba pušies medienos, kuri graduojama ir kalibruojama pagal C24 standartą.

Taip. Santvarų konstrukcijos užsakovui pateikiamos kartu su instrukcija ir visais reikalingais tvirtinimo elementais. Konstrukcija surenkama manipuliatoriumi (fiskaru) iškeliant santvaras tiesiai iš transporto priemonės į montavimo vietą, o surinkimui pakanka bazinių statybininko ar staliaus žinių.

Esant poreikiui taip pat galime pasiūlyti ir konstrukcijos montavimo paslaugą.

Taip. Galime suprojektuoti santvarų konstrukciją sodo nameliams, pavėsinėms ir kitiems neprojektiniais pastatams. Tam, kad gautumėte komercinį pasiūlymą, reikia nurodyti pastato matmenis, pasirinktą stogo dangą ir pakalimų ilgį.

Dėl statybos projektų sezoniškumo stogo konstrukcijų projektavimo ir gamybos trukmė skiriasi priklausomai nuo užsakymo pateikimo laiko:

  • Balandžio – spalio mėn.: 4-8 sav.
  • Lapkričio – kovo mėn.: 1-4 sav.

Optimaliausias transportavimo būdas parenkamas atsižvelgiant į konstrukcijos dydį.

Dauguma atvejų rekomenduojame transportuoti santvaras sunkvežimiu su puspriekabe ir manipuliatoriumi (fiskaru). Esant poreikiui galime papildomai pasiūlyti pervežimo paslaugą.

Kadangi konstrukcija montuojama iškrovimo metu (iš karto po atvežimo), iki konstrukcijos pristatymo objekte būtina:

  • Išmūryti visas sienas;
  • Sudėti mūrtašius (murlotą).

Tam, kad galėtume įvertinti projekto biudžetą ir parengti pirminį stogo konstrukcijos projektą, reikia pateikti statinio projektą ir nurodyti numatomą stogo dangos tipą.

Jeigu galimybės pateikti statinio projektą nėra, prašome nurodyti statinio matmenis, pakalimų ilgį ir pasirinktą stogo dangos tipą.

GAUTI PASIŪLYMĄ