SIJOS

UAB Santomartis siūlo posi joists gaminius.

Nuo šiol  POSI JOISTS sijų gamyba Plungėje pagal MiTek technologiją. Naujas produktas Lietuvoje – naujos, statybos sprendimų galimybės. „Posi-joists“ sijos turi daugiau pranašumų, negu dvitėjinės sijos: nereikia pjaustyti ar gręžti skylių įrenginėjant inžinerinius mazgus, suprojektuota ir pagaminta pagal užduotas apkrovas ir nuolydžius.

APIE POSI JOISTS

„Posi-Joist“ medienos lengvumas suderintas su „Posi-Strut“ plieninio tinklo tvirtumu, sukuriant grindų ir stogo sistemą, kuri leidžia aprėpti didesnius atstumus nei naudojant alternatyvius medienos gaminius.

Tai suteikia neprilygstamą dizaino laisvę projektuojant stogus ir grindis įvairiausiuose gyvenamuosiuose, pramonės ir komerciniuose objektuose. „Posi-Joist“ išorinio kevalo struktūroje leidžia kurti įvairių išdėstymų vidines patalpas, išnaudojant jos plėtros galimybes.

Akivaizdus „Posi-Joist“ sistemos pranašumas – patogi prieiga atliekant montavimo darbus ir

priežiūrą grindų zonoje, o vis didėjant mechaninių ventiliacijos ir šilumos rekuperacijos sis

temų poreikiui, „Posi-Joist“ tampa paprastu ir idealiu sprendimu, neįmanomu naudoja

nt kitus ištisinės medienos gaminus.

EKONOMIŠKUMAS

Nors pradinis linijinio metro kainos palyginimas su alternatyviais ištisinių sijų sprendimais gali rodyti priešingai, „Posi-Joist“ galimybės sujungti ilgesnes atkarpas nei medinėmis sijomis ir jų atviro tinklelio tipo dizainas rangovams suteikia kelis svarbius sąnaudų taupymo privalumus.

Dėl atkarpų dydžio „Posi-Joist“ gali sudaryti didesnius sijų centrus nei alternatyvios sistemos, taip mažinant reikalingą medžiagos kiekį.

Su „Posi-Joist“ montavimo paslaugos ir priežiūra yra kur kas paprastesnė ir spartesnė, taip taupomi pinigai ir montavimo darbams, ir sutrumpėja medžiagų sandėliavimas montavimo vietoje.

 

Sijos gaminamos kontroliuojamoje aplinkoje gamykloje, taip užtikrinama jų aukšta kokybė ir jos pateikiamos „pagamintos pagal matmenis“, taigi jas galima surinkti labai sparčiai. Be to, su „Posi-Joist“ dažnai galima išvengti vietą užimančių atraminių sienų, tai gali gerokai sumažinti viso pastato statybos sąnaudas.

CHARAKTERISTIKOS

Išskirtinėmis savybėmis išsiskiriančios grindys su plačiais tvirtinimo paviršiais leidžia lengvai pakloti grindis, kontroliuoja medžiagų traukimąsi ir su didelio tikslumo inžineriniais sprendimais leidžia išvengti erzinančių pakartotinių važiavimų atlikti reguliavimo darbus.

Kiti privalumai, kuriuos reikia paminėti, yra unikalus atviro tinklelio tipo dizainas, kuriame santechnikai, elektrikai ir vėdinimo sistemų technikai gali dirbti patogiai ir paprastai.

Darbai baigiami greičiau ir už juos reikia sumokėti mažiau.

LANKSTUMAS

„Posi-Joist“ išsiskiria dizaino lankstumu. Gylį, aukštį ir plotį galima reguliuoti, taip gaminant įvairiausių specifikacijų produktus, kiekvieną kartą tiksliai apibrėžiant našumo charakteristikas. Be to, galima „Posi-Joist“ pritaikyti ir įvairioms palaikymo sąlygoms.

„Posi-Joist“ sijos gali turėti apipjaustomus galus su medienos blokais, kuriuos galima pakoreguoti pjaustant iki 130 mm plotą konkrečioje montavimo vietoje.

„Posi-Rafter“ tampa vis populiaresniu stogų konstrukcijų sprendimu. Kaip ir su „Posi-Joist“ grindų sijomis, stogų sijos yra projektuojamos ir gaminamos gamykloje pagal griežtai nustatytus kiekvienam projektui reikalavimus. Jos pristatomos tikslių matmenų ir su išsamiais montavimo brėžiniais, kurie leidžia pagreitinti surinkimo darbus.

„Posi-Rafter“ galima naudoti ir plokštiems, ir šlaitiniams stogams. Jos yra stipresnės už medines sijas, todėl gali būti ilgesnės ir joms reikia mažiau atramų.

GAUTI PASIŪLYMĄ